پیغام خطا

Notice: unserialize(): Error at offset 7759 of 7812 bytes در views_db_object->load_row() (خط 2251 از /home/dalqkbyk/public_html/sites/all/modules/views/includes/view.inc).

دانلود اپلیکیشن بهینه پرداخت صندوق

 

پیش از دانلود نرم افزار خواهشمند است نکات ذیل را به دقت مطالعه نمائید:

بدلیل عدم دانلود نرم افزار از اَپ ستورها و بازارهای اندرویدی و دریافت مستقیم از سرور پیوند افزاران، مرورگر پیام اخطار «File might be harmful» یا «ممکن است فایل مضر باشد» هنگام دانلود می دهد که شما جهت دانلود نرم افزار دکمه «download anyway» و در گوشی های فارسی «به هر حال بارگیری شود» را  بزنید تا دانلود انجام شود.

دسترسی های نرم افزار:

  • نرم افزار اجازه دسترسی به خواندن و نوشتن پیام های شما را می خواهد که اجباری برای دادن این دسترسی ندارید ، دلیل این درخواست برای این است که بتوانید از امکانات استعلامی اس ام اس بانکِ صندوق استفاده نمایید و نرم افزار بتواند پیامکهای دریافتی از سرشماره سامانه پیامکی صندوق را دریافت نموده و بخواند و جهت گرفتن استعلام به این سامانه پیامک بدهد.
  • نرم افزار برای اینکه بداند جهت پرداخت اقساط یا واریز به حسابتان داخل صندوق، اینترنت متصل است یا نه دسترسی شما به اینترنت را بررسی می کند و در صورت نداشتن اینترنت، اطلاع می دهد.
  • نرم افزار اجازه نوشتن  و خواندن فایل در گوشی شما را دارد تا لیست حسابهایی که انتخاب کرده اید در گوشی شما ذخیره نماید و برای دفعات بعدی مجبور به وارد کردن دوباره حساب جهت گرفتن استعلام موجودی یا گردش حساب نشوید.

در صورت بروز هر مشکلی با گرفتن اسکرین شات در واتس اپ، ایتا و یا پیام رسان بله به شماره 09191657152 اطلاع دهید.

جهت دانلود اپلیکیشن روی دکمه یا بنر زیر کلیک نمائید
دانلود اپلیکیشن موبایل بهینه پرداخت صندوق

جهت دانلود اپلیکیشن بهینه پرداخت صندوق کلیک نمائید

لینک کوتاه شده محتوی: https://linkware.ir/node/77